SDN Teknoloji Haberleri Mobilde!

Mobil cihazlar için hazırladığımız SDN – Teknoloji Haberleri ve SDN Teknosa Teknoloji Dergisi uygulamalarımızı hala indirmediniz mi? O zaman sizleri haberimize alalım.

sdn_mobil_android

SDN ekibi olarak siz değerli okurlarımıza mobil cihazlarınızda daha iyi hizmet sunabilmek için SDN – Teknoloji Haberleri uygulamasını iOS veAndroid platformları için yayınladık.

Teknoloji haberleri cebinizde!

SDN – Teknoloji Haberleri uygulaması ile sitemizde yer alan teknolojihaberlerini okuyabilir, yorum yazabilir ve yeni içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz.

SDN Teknosa Teknoloji Dergisi uygulamamız sayesinde ise; sizler için hazırladığımız sitemizde olmayan her ay farklı özel içerikleri ücretsiz olarak okuyabilirsiniz.

SDN Teknosa Magazin’de bu sayıda neler var?

101 nolu Mart sayısında SDN Teknosa MagazinMWC 2016‘ya dair detayları sizlerle paylaşıyor. LG G5 ve Galaxy S7 hakkında tüm merak edilenleri bulabileceğiniz bu sayıda, Teknosa ile 15. yaşını konuştuk.

Dijital müzik servislerinin daha revaçta olduğunu gördüğümüz bu zamanlarda, Apple Music ve diğer dijital müzik platformlarını da Mart sayımızda ele aldık. Dizüstü bilgisayardan mobil dünyaya, popüler bilimden nefes kesen otomobillere kadar teknolojiyi kapsayan her konuyu SDN Teknosa Magazin’in Mart sayısında bulabilirsiniz.

http://shiftdelete.net/sdn-teknoloji-haberleri-mobilde-65408

Yazar: zek