Online Çiçek Siparişi Artık Daha Kolay!

cicek-870İnternet ve teknoloji çağı olarak nitelendirdiğimiz günümüzde çiçek siparişlerini de online olarak verebiliyoruz. Hem yollamak istediğimiz ürünü görüyor ve seçebiliyor hem de ödeme kolaylığı ve mesafe sıkıntısı yaşamadan iletilmesini istediğimiz yere ulaşmasını sağlıyoruz.

Başka bir şehirde sizi davet ettikleri bir düğüne katılamıyorsunuz fakat çiçek siparişi verebileceğiniz ve tanıdığınız biri de yok. Ama artık hiç problem yaşamadan sadece ekrandan seçtiğiniz çiçeği istediğiniz adresi vererek yollamanız sadece 5 dakikanızı alıyor ve acaba nasıl bir çiçek gitti diye düşünmüyorsunuz.

Online çiçekçi sayesinde istediğiniz ilde, hatta ülkede düzenlenen bir organizasyona, cenazeye, açılışa hiç zorlanmadan belli bir süre önce siparişinizi vererek bu kadar kolay organize edebiliyor ve hiçbir sorun ile karşılaşmadan üstelik size aşamalı teslimat bilgisi aktarılarak gönül rahatlığı ile teslim edilmesini sağlıyorsunuz.

Online çiçekçi fiyatları ve maliyeti düşürdü!

Online olarak yapılan işlemler aslında diğer perakende mağazacılığa göre maliyeti daha düşük olduğu için alıcılara da yansıması daha uygun fiyatlarla olabiliyor. İstediğiniz eklemeleri ve eksiltmeleri yaptırıp fiyatı arttırabilir veya azaltabilirsiniz. Üstelik online sipariş için kullanılan personel sayısı ile perakende mağazacılık da çalışan personel sayısı farklılık gösterdiği için ve işlemi sistem yaptığı için çiçekçi içinde maliyet düşüyor ve bu da size yansıyor. Çiçekçi maliyeti yükseldikçe doğal arz talep dengesine göre size yansıttığı fiyatta yükseliyor.

Teslimat bilgisi anında sizlerle!

Normal bir çiçekçiden sipariş verdiğiniz bir çiçeğin takibini sizler yapıyorsunuz. Ama online çiçekçi aracılığıyla verdiğiniz ürün siparişini takip etmenize gerek kalmıyor. Çünkü her aşamada teknoloji ağı sayesinde sizlere kolaylıkla bilgi aktarılıyor ve teslim olduğunda haberdar ediliyorsunuz.

Çiçeğini kendin seç

Online çiçekçiniz sizler için örnek ürün hazırlıyor ve siz arasında istediğiniz çiçeği seçebiliyorsunuz. Ayrıca nereye hangi çiçek gider diye düşünmeden sizler için kategorilere ayrılıyor ve siz kendinize uygun olan alternatiflerden seçerek iletmelisiniz sağlıyorsunuz.

En hızlı çiçek gönderimleriniz için: http://www.cicekmarket.com

Yazar: zek