OMAR Endüstriyel Mobil Vinçler Türkiye’de

İtalya’nın en önemli endüstriyel ağır hizmet tipi telehandler ve Pick & Carry tipi mobil vinç üreticilerinden olan OMAR, şimdi NEFTAŞ güvencesiyle Türkiye’de. Farklı kapasitelerdeki modelleri ve çeşitli sektörler için tasarlanmış mobil vinçleriyle sektörün en büyük imalatçılarından olan Omar, özellikle yükle beraber hareket etme imkanı tanıyan ağır hizmet tipi tasarımlarıyla, Pick & Carry vinçleri sanayi tesisleri ve endüstriyel işletmelere bu anlamda büyük kolaylıklar sunmaktadır.

Türkiye temsilciliğini Neftaş’ın yaptığı Omar, 70 ton kapasiteye kadar ulaşabilen modelleriyle birçok ağır yük taşıması gerektiren fabrika ve tesislerde çok farklı çözümler sunabilmektedir. Mermer, doğal taş, demir – çelik ve benzeri yüklerin taşınmasını gerektiren uygulamalarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Omar’ın yanısıra birçok farklı inşaat makinesi ve endüstriyel ekipmanların Türkiye satış ve servisini yapan Neftaş, kule vinçler, mobil vinçler, TBM tünel makineleri, sondaj makineleri, zemin makineleri, dalgıç pompalar gibi ürün tiplerinde de dünyanın önde gelen markalarının temsilciliğini yapmaktadır. Detaylı bilgi için www.neftas.com

Kullanım alanları:
– Endüstriyel işletmeler
– Mermer ocakları
– Taş ocakları
– Fabrikalar
– Demir, çelik işletmeleri
– Lojistik ve istifleme
– Altyapı tesisleri

Yazar: zek