MyDISK Veri Kurtarma

‘The Work, The Work, The Work’ …

mydisk
MyDISK veri kurtarma alanında 1995 yılından beri hizmet vermekte olup dünyanın sayılı, Türkiye’nin en iyi, en eski veri kurtarma firmasıdır.

MyDISK, Veri Kurtarma alanında yüksek teknoloji ve üstün hizmet başarı oranı ile Türkiye’nin ISO 9001 ve TSE hizmet yeterlilik belgesine sahip ilk ve tek veri kurtarma firması olup Genel Merkezi ABD’nin New York Şehrinde olup İstanbul Eyüp Flat Ofis, Bahçelievler, Altunizade, Ankara, İzmir, Antalya ve Hatay şehirlerinde de hizmet vermektedir. Çok yakında Moskova ofisi de açılıyor.
MyDISK sahip olduğu modern veri kurtarma teknolojileri sayesinde diğer veri kurtarma firmalarının imkansız kurtarılamaz dedikleri ve çok ciddi hasar almış cihazlardan  veri kurtarılmasını mümkün kılar. MyDISK fiziksel hasar, yere düşürme, deprem, sel, doğal afet, sıvı teması, yangın hasarı, elektrik kesintisi, yanlışlıkla dosya silme, format atılması, işletim sisteminin yeniden kurulması, sistem geri yükleme, virüs saldırısı ,hacker saldırısına ve sabotaja maruz kalan cihazlardan da %100’e ulaşan başarı oranıyla veri kurtarabilir.

Adres: Flat Ofis Binası Otakçılar Cad. No:78 K:1 D Blok Ofis No:15 Eyüp / İstanbul

Tel: 444 8374

Email: info@mydisk.com.tr

Web Sitesi: www.mydisk.com.tr

Yazar: zek