Macitler Mobilya Çok Yakında Ankara Siteler’de

Macitler Mobilya Çok Yakında Ankara Siteler’de

Macitler Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Macit Çok Yakında Ankara’nın Mobilya Merkezi Siteler Ankara’da Mobilya Mağazası Açacaklarını Müjdeledi.

Her yıl uluslararası fuarlarda modellerini sergileyen ve mutlaka en az bir ürününden en iyi tasarım ödülleri alan Macitler Mobilya Ankara Mağazasını Açmaya Hazırlanıyor.

Son zamanlarda marka değeri ve özel tasarım mobilyaları ile büyümesini hızlandıran Macitler Mobilya satışını yaptığı tüm mobilya çeşitlerinde özgün tasarımdan ödün vermeden yoluna devam ediyor. Masko, Modoko’da mağazaları olan Macitler, Adana, Samsun ve İsviçre Mağazasından sonra Ankara Sitelerde Karacakaya Caddesinde 1.500 metrekare 5 katlı mobilya mağazası ile müşterilerine satış yapmaya başlayacak.

Macitler Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Macit “Anadolu ve Avrupa bölgelerinde mobilya tasarımlarımızın bir çok kişi tarafından beğenilmesi, baştan Ankara olmak üzere Anadolu’dan gelen yoğun mobilya taleplerine karşılık vermek ve daha fazla kişiye ulaşmak amacıyla Ankara Siteler’de Karacakaya Caddesi üzerinde 1.500 metrekare ve 5 katlı mobilya mağazamızda satış yapmaya başlayacağız” dedi. Mobilya satışı için Ankara’dan çok fazla talep geldiğini söyleyen Serdal Macit “Bu alanda da yeni özgün tasarımlarımızı ve daha önceki modellerimizin hepsini müşterilerimize sunacağız”  dedi.

Ankarada Macitler Kalitesi Kendinden Söz Ettirecek.

Modoko, Masko, İsviçre, Adana, Samsun, İzmir ve Nijerya’da şubesi bulunan Macitler Mobilya şimdi de Ankara ile buluşuyor. Yeni tasarımlarının yanı sıra kendi bünyesinde tasarlayıp, geliştirdiği ve ürettiği tüm mobilya modellerini Ankara Mobilya Mağazasında sunacak olan Macitler, bir çok özel mobilya tasarımını da müşterilerine bu alanda tanıtacak. Müşterilerinin özel ölçülerine göre de mobilya tasarımı yapan firma bu alanda oluşturduğu projeler ile kendini ispatlamış durumda. Tasarımları yapanların tecrübeli mimarlar olması, üretimi yapanların çıraklıktan yetişme usta tecrübeli mobilya ustası olması da bu alanda Macitler Mobilyanın diğer mobilya firmalarının önüne geçmesini sağlıyor.

Macitler Mobilya Adana, Samsun, İzmir, Modoko, Masko, İsviçre ve Nijerya’da şubelerinde satışa sunmuş olduğu koltuk takımları, köşe koltuk takımları, oturma grupları, yatak odası takımları, yemek odası takımları, salon pufları, zigon sehpalar, çeşitli puflar, birçok sehpa çeşitleri, berjerler, sandalyeler, yatak odası takımlarını Ankara Siteler de Karacakaya Caddesi üzerinde 1.500 metrekare ve 5 katlı mobilya mağazasında da müşterilerine sunacak.

Birçok çeşidin daha bu tasarımlara ekleneceği beklenirken, Macitler Mobilya bünyesinde Ankara’da hizmete giren mağazada da birçok mobilya modelinin yanı sıra ücretsiz mimarlık ve ev dekorasyonu hizmetinin de verilecek olması Ankara’da ilgi uyandıracak görünüyor. Her yıl mobilya fularlarından en iyi mobilya tasarımı ödüllerini alan modellerinin de yer alacağı Ankara Mobilya Ankara mağazasında IMOB 2018 için hazırlanmakta olan özel modeller de IMOB ile birlikte Ankara Siteler mağazasında yer alacak.

Yazar: zek