Kuğu Temizlik ve Hijyen Ürünleri

logo2Kuğu Temizlik ve Hijyen Ürünleri endüstriyel kullanıma yönelik temizlikte hijyen ürünleri alanında faaliyet göstermektedir. Çok geniş ürün çeşidi sayesinde tüm kurumlara hizmet edebilmektedir. Proje bazında çalışmalar yapmakta, kurumun ihtiyaçlarını tespit edip ihtiyaca uygun ürünler sunmaktadır. Buradaki amaç doğru ürünü doğru yerde kullanmak ve tasarruf etmektir. Şirketimiz bazı ürünlerinin ithalat ve imalatını yapmakta bazılarının ise kendi markası ve formülüne göre imal ettirmektedir. Hijyen ürünlerinde Dünya markası olan CWS ürünlerinin Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

Kuğu Tic. Ltd. Şti. kalite yönetim sistemi gereklerinden ödün vermeyen, teknolojik yeniliklere duyarlı, müşteri odaklı, şeffaf yönetim anlayışı, dinamik ve yetkin kadrosunun özverili çalışmaları ile sahip olduğu kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirerek sektöründe her zaman en üst sıralarda olacaktır. 150 yıllık bir geçmişe sahip olan dünya hijyen devi CWS ürünlerinin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Yüksek ürün çeşitliliği ve kaliteyi CWS ürünleri ile siz müşterilerimize her zaman en iyi şekilde sunuyoruz…

Misyonumuz

Endüstriyel temizlik malzemeleri, kimyasalları, kağıt grupları ve alanında en başarılı ve en iyi şirketlerden birisi olmak. Müşterilerine ise vermiş olduğu hizmet kalitesinin hazzını yaşatmak, fayda üretmeyi temel alan prensiple hareket ederek ideal olanı ideali isteyenle buluşturan ülke, toplum, müşteri ve çalışanlarımız için değer yaratma çabasını ilke edinen bir kuruluş olmak..

Vizyonumuz

Endüstriyel temizlik kimyasal üretim ve satış ile satış sonrası alanında tekniği, kalitesi ve hizmeti ile ülke ekonomisine dolayısı ile ülkesine katma değer yaratan bir marka olmak.

Yazar: zek